BBeuty. Používa službu Blogger.

? Americká kozmetika ?

Ahojte dámy, slečny, ženy, čitateľky moje milované. Prinášam vám novú recenziu, keďže tá posledná mala neskutočný úspech 280 zhliadnutí. Pre mňa niečo neskutočné, keďže bežné číslo je tak 80. ĎAKUJEM! ♥♥♥ A poďme k recenzii. Poznáte americkú kozmetiku Paula's Choice? Určite nie, lebo na slovenskom trhu je nová. Nájdete ju po kliknutí SEM. Mala som možnosť dostať ich produkty, zrecenzovať ich pre vás a vyskúšať ich. A ako to dopadlo? Priam excelentne. ČIASTOČNE. Zaslali mi mejkap a vzorky séra na pleť a produktov z rady Paula's Choice CLEAR.
1. SADA CLEAR
- z časti áno z časti nie. Používam z nej iba cleanser, ktorý mi krásne dal moju aknóznu pleť dokopy. Exfoliant/peeling ten mi nesadol ani štruktúrou/konzistenciou ani účinkami a musela som ho prestať používať a krémik testovala mamina a tá je nadmieru spokojná, odkazuje vám ''super krém'', odporúča : krásne zhydratuje a ochraňuje pokožku. Nájdete ho TU.


2. RESIST zmatňujúci make-up s anti-aging účinkom
- tento mejkap používam odkedy mi prišiel na dennej báze a to nie preto, že ho testujem, ale preto, že je vynikajúci. Je vhodný pre všetky typy pleti. Má riedkejšiu konzistenciu a skvelú pigmentáciu. Ja ho zapracovávam konkrétne, oválnym štetcom, výsledok je ohromný. Mejkap vyzerá prirodzene na pleti, pretože ho stačí málo pre dokonalý výsledný efekt. Ďalším jeho účinkom je to, že slúži na zredukovanie vrások, jemné odstránenie čiernych bodiek - anti aging efekt. Nájdete TU. Skvelé je na ňom to, že si môžte vybrať v rôznych odtieňoch. Ja mám odtieň 01. Vhodný je najmä pre baby so svetlou pleťou ako ja, ktoré majú problém nájsť úplne svetlý mejkap 00,01 sú fakt svetlučké odtiene a určite ak si svetlá ti sadnú - bez pochýb.


3. RESIST podkladové vyhladzujúce sérum pod mejkap SPF 30
- tento produkt, bol a aj je pre mňa mini zázrakom ( keďže mám iba vzorku). Vhodný pod mejkap či púder a taktiež ochráni pred slniečkom v týchto začínajúcich teplých dňoch. Pleť ostáva krásne jemná a vyhladená, z časti aj rozjasnená. Tento produkt nesklamal využiteľnosťou avšak, zo začiatku mi bol nepríjemný svojom konzistenciou, ktorá je taká mastnejšia alebo gélovejšia ako primre pod mejkap ktoré som používala doposiaľ. Nájdete TU

Zverejnenie komentára