BBeuty. Používa službu Blogger.

MYDLO Z FARMY

Ahojte ♥ opäť Vám prinášam novú recenziu, tentokrát na prírodne vytvorené mydielka z farmy a tým nemyslím tú televíznu reality šou (smiech). Ich citácia znie ''vyrobené na Slovensku, vyrobené s láskou''. Ale myslíte, že sa to dá splniť? Samozrejme, že dá. To kde sú vyrobené ma ani tak netrápi ale to aké sú a či spĺňajú to, čo by mali spĺňať. To, že sú vyrobené s láskou môžem iba potvrdiť. Sú krásne pre oko, pre vôňu a pre to, z čoho sú mydielka vytvorené.  Poslali mi 4 mydielka, podľa môjho výberu. Po tom čo som si o ich mydielkach, niečo prečítala som si vybrala túto ''silnú štvorku''. Mydielka Vám v krátkosti predstavím, lebo dlhé reči k ním netreba, pretože si kritiku nezaslúžia. Všetky mydielka a mnoho iných nájdete TU , tieto čo mám ja, Vám nalinkujem konkrétne.

1. DRAČIA KRV 
- mydielko nájdete TU. Ide o ručne robené mydielko s obsahom kozieho mlieka a dračej krvi. Nejde o krv nejakého rozprávkového draka ale o miazgu z juhoamerického stromu, ktorá je červená a penivá preto sa nazýva dračou krvou. Vhodné je na začervenané miesta, popáleniny či rany, ktorých červenú farbu, jemne ale pri pravidelnom používaní krásne zredukuje a zahojí. 2. ŽIHĽAVA
- mydielko nájdete TU. To, že žihľava má blahodarné účinky pre pleť a pokožku celého tela, hádam, že spomínať ani netreba, Konkrétne toto mydielko je určené na rôzne zápaly, má taktiež hojivé účinky a je vhodný aj pre pleť so sklonom k akné. Ktoré jemne zredukuje taktiež aj vďaka čajovníkovému oleju, ktorý obsahuje.3. KOKOSOVÉ SO SOĽOU 
- toto mydielko som ešte neskúšala, ale vyzerá krásne a veľmi zaujímavo, vďaka soli v ňom. Mydlo je aj cenovo drahšie, kvôli tomu, že obsahuje oleje a množstvo morskej soli. Nájdete ho TU. Toto mydielko nemá žiadnu zaujímavú funkciu, teda aspoň v opise na stránke som nič nenašla ale ja verím, že mi spríjemní sprchu či vaňu a pripomenie dovolenku pri mori. 


4. CÉDER S HENNOU
- mydielko nájdete TU. Ide o antibakteriálne mydielko, a tým pádom sa aspoň mne hodí na všetko a pre všetko. Na ruky, ktoré sú znečistené po celom dni alebo na pleť, ktorá sa po celom dni rovnako musí zbaviť baktérií ale možno aj na telo, ktoré je celý deň na slniečku, potíme sa, sadá na nás prach a kopu iných nečistôt a týmto zázrakom to dáme všetko dole. Zároveň má zaujímavé zložky. Odporúčam všetkými desiatimi. 


Zverejnenie komentára