BBeuty. Používa službu Blogger.

RODIVIA, nový partner plný zázrakov

ÁNO, konečne je to tu... Prišla tá dlho ospevovaná chvíľa, kedy sa hlásim s prvým oficiálnym článkom, s touto spoločnosťou alebo lepšie povedané, e-shopom, s ktorým som nadviazala trvalú, snáď čo najdlhodobejšiu spoluprácu.
Každé tri mesiace mi zašlú dva produkty a dve vzorky z ich e-shopu, ktoré otestujem a vyskúšam práve pre Vás, prinesiem Vám ako obvykle spätnú väzbu a moje názory na kozmetické zázraky aj ne-zázraky.
Dúfam, že táto prvá recenzia na produkty z tohoto e-shopu sa Vám bude páčiť, že si ju užijete tak ako ja som si užila testovanie produktov a že RODIVIU spoznáte tak, ako sa patrí.

MAC LIPGLASS LIP GLOSS

- nájdete TU. Krásny lesk na pery, cez ktorý je priam vidno ako cez sklo, nenadarmo sa volá lip glass. Farba, vôňa, značka, vzhľad produktu, konzistencia, výdrž produktu je neopísateľná. Zaslali mi ho v odtieni tmavšej hnedej, ktorá je lesklá alebo presnejšie povedané metalická. Na slnku hádže veľmi príjemné odlesky a veľmi som si ho obľúbila. Nemôžem ho nič iné, iba odporučiť všetkými desiatimi.REVLON EQUAVE STYLING CREAM

-  nájdete TU  ide o stajlingový krém na vlasy, ktorý by mal nadvihnúť objem vlasov slúži proti krepovateniu vlasov, hydratuje, vyživuje dodáva vlasom potrebnú regeneráciu a výživu. Tak toto je popis zo stránky, s ktorým bohužiaľ veľmi súhlasiť nemôžem. Produkt príjemne vonia a vlasy po ňom sú na dotyk omnoho príjemnejšie takže to, že ich vyživí a hydratuje potvrdiť môžem, ale nevidím nejaký výrazný rozdiel v tom aby držal tvar účesu alebo spôsobil objem, ale ako záchranca skrepovatených vláskov je dobrý.


SOPHIE LA GIRAFFE BABY - šampón a mydlo 2N1 a krém na tvár

-nájdete TU, z týchto produktov mi zaslali malé vzorky ktoré som vyskúšala už v deň kedy mi produkty prišli, čo sa krému na tvár týka, je určený na citlivú pokožku či už normálnej alebo detskej pokožky. Tento krémik som bohužiaľ hneď vyhodila pretože krémik je na citlivú pleť ale on miesto toho aby to nejako zachránil to zhoršil, na pleti sa mi vyhádzali vyrážky a pleť ostala červená. Nesadol ani mamine, ale tej nesadol čo sa týka konzistencie, každý máme síce inú pleť, ale ja som s ním veľmi dobré skúsenosti nemala ale vy? A šampón a mydielko krásne voňalo. Malo príjemnú detskú vôňu a splnilo to klasický účinok, krásne vyčistilo ako pokožku tak aj vlasy a spríjemnilo vôňou pobyt vo vani.

Zverejnenie komentára