BBeuty. Používa službu Blogger.

? Americká kozmetika ? vol.2

Ahojte krásky moje ♥ ako sa máte? Darčeky rozbalené? Sedíte v kresle napchávate sa medovníčkami a pozeráte Mrázika? A popritom čítate tieto riadky? Ja rozhodne áno ♥ Ako sa vám páčili vaše darčeky, ako ste prežili vianočné čaro ? ♥ oslavujete s rodinkou? Tak trošku odbehnite a poďte sa so mnou pošmyknúť na ľade cestou k americkej kozmetike kedy som znovu vyskúšala nejaké tie produkty z eshopu AMERICKA.KOZMETIKA.SK iba pre Vás ♥ tak poďme sa pozrieť na to, ako u mňa produkty ktoré mi zaslali obstáli tentokrát.

RESIST PERFECT čistiaci olej na pleť

- nájdete TU
- tento olejček ma veľmi zaujal a ponúkli mi ho na otestovanie ako jednu z noviniek, ktorú nájdete na ich stránke, je určený pre všetky typy pleti aj na tú citlivú, krásne pleť odlíči a dokonalo rozpustí mejkap, či už ide o tekutý rúž, mascaru alebo pleťovku ako takú. To všetko vďaka olejom, ktoré obsahuje akými sú napríklad slnečnicový či jojobový ale aj mnoho iných. Je síce trošku drahší ale je to možno tip na darček. Síce je to už neskoro ale ako narodeninový darček niekomu je to určite produkt, ktorý vydrží, človek ho využije a zároveň aj pekne vyzerá ENDLESS LASH MASCARA

- nájdete TU
- špirál nemám nikdy dosť a veľmi rada skúšam nové, táto prišla v období kedy som svoju zbierku špirál totálne menila no bohužiaľ nemôžem povedať, že som si ju hodila do kozmetickej taštičky. Má krásnu pigmentáciu no pritom aký ma popis som očakávala viac. Mám bohužiaľ pocit, že riasy len jemne nafarbí čiernou a nadvihne len minimálne (aj napriek tomu, že som ju skúšala aplikovať aj po vytočení rias klieštikmi) veru, toto je mascara do ktorej by som toľko peňazí koľko stojí neinvestovala a určite odporúčam pozrieť sa po iných mascarách pretože táto veru dobrá nie je. Kozmetika je subjektívna vec ale mne na moje riedke krátke mihalnice veľmi veľa slávy neurobila. Od mascary očakávam farbu,dĺžku a objem. Toto riasy síce nafarbilo no absolútne nepredĺžilo a objem? Tak ten bol minimálny. Takže s tým čo sľubuje súhlasiť bohužiaľ nemôžem ale musím ju pochváliť za krásnu pigmentáciu a to, že sa nedrolí čo je večný problém u väčšiny maskár.
Zverejnenie komentára