BBeuty. Používa službu Blogger.

Včely, včielky

Ahojte dámy ♥ prinášam vám článok plný Vianoc a plný vôni medu, ktorý vám pohladí zmysly. Nielen v čaji či na vianočných oblátkach ale aj v kozmetike. Značka PLEVA.SK je zameraná presne na to, tak ja dúfam, že vás nejaké vecičky a dôbrôtky zaujmú či už z toho, čo vám predstavím ja alebo podľa vlastného výberu. 

Medové cukríky so zázvorom 

- nájdete TU
- cukríky sú asi v každej druhej taške či už muža alebo ženy, tak prečo občas tie mentolové nevymeniť napríklad teraz počas Vianoc za nejaké iné? Napríklad tieto? Nie sú zlé, no na mňa aj keď som milovníčkou sladkostí sú až príliš sladké. Všeobecne med veľmi nemusím, ale pre tých ktorý bažia po chuti medu to bude to pravé. Čo sa toho spomínaného zázvoru týka, ten tam necítim ani trošku. Môžem však povedať, že chuťové poháriky príjemne pohladí a zahreje organizmus v týchto mrázikoch.
Pleťový krém na akné 

- nájdete TU
- krém obsahuje propolis a morské riasy, ktoré je aj cítiť a jeho vôňa je preto veľmi zaujímavá, krásne sa vstrebáva a stačí ho malé množštvo, po vstrebaní nechá pokožku veľmi veľmi jemnučkú a čo sa účinkov na problematické miesta týka, pleť nie je mastná takže to spĺňa a hojí najmä miesta, ktoré sú začervenané tým, že ich farbu zredukuje a časom zmiznú samy. Každopádne ten prvý dojem, že im pomôže zmiznúť splní.Tekutý balzam na pery 

- nájdete TU
- ako viete na balzamy som maniak ale akosi tento typ balzamu sa ku mne ešte nikdy nedostal takže bol pre mňa prekvapením, tekutý, zároveň s aplikátorom aký má tento, čudovala som sa z toho dosť dlho po otvorení. Príde mi to skôr ako olej alebo ako používam nejaké olejové tinktúry na pery tak skôr mi to pripomínalo to ako balzam. Toto má takú olejovú konzistenciu, aj pri aplikácií aj po aplikácii na pery. Krásne hydratuje a vyživí pery a dodá im jemný lesk. Tento produkt odporúčam, pretože teraz na zimu do týchto studených chladných dní je ako stvorený.


Zverejnenie komentára