BBeuty. Používa službu Blogger.

Iba organická a tak dokonalá...

Ahojte dámy :) dnes vám prinášam nový článok a dnes prejdeme po dlhšej dobe do dokonalosti s názvom perfektná starostlivosť. Odkedy testujem túto novú značku, ktorá pred nedávnom prišla do môjho povedomia sa na ňu orientujem na všetkých sociálnych sieťach, sledujem a lajkujem, pretože tie produkty sú pre mňa geniálne. V spolupráci s touto značkou PuraVidaBio.sk mi zaslali z ich zbierky 2 celé produkty a 2 vzorky. Ani som sa nenazdala a hneď som sa pustila do testovania aby pri písaní článku som vám vedela povedať môj priamy, presný aj keď subjektívny názor, ale tak kozmetika všeobecne je subjektívna a to, čo sedí niekomu inému vám nemusí a opačne. Ako u mňa obstáli ich produkty sa dozviete v riadkoch nižšie.

Maska na ochranu proti znečisteniu 

- nájdete TU
- vďaka zložkám, ktoré obsahuje ako je lykopén z paradajok, výťažky goji bobúľ či červeného hrozna, chráni pleť pred baktériami a znečistením. Taktiež zoslabuje starnutie pokožky. Maska mi pripomína detstvo nakoľko má gélovú konzistenciu, krásne vonia a vyzerá ako detská výživa, dokonalosť. Stačí malé množstvo. Nanášam si ju na pleť vo večerných hodinách po sprche nechám ju vstrebať do pleti a nezmývam. A zvyšok už spraví ona počas noci. Moja pleť odkedy používam 3 krát do týždňa túto masku je hebkejšia, hydratovaná, prirodzene lesklá a vďaka miernemu pnutiu pleti po aplikácii masky sa strácajú náznaky jemných vrások. Nakoľko je určená na nečistoty, patrí k mojej večernej rutine po odlíčení celodenného mejkapu a zaručuje mi to, že moja pleť sa postupne zbavuje nečistôt, vyrážok a zápalov pleti. 


Čistiaca pena na tvár

- nájdete TU
- táto pena je pre mňa malým zázrakom a objavom týchto mesiacov. Odkedy mi prišla používam ju na dennej báze ráno aj večer a musím uznať, že plní to, čo sľubuje. Moja pleť je - respektíve bola dosť problematická okrem malých čiernych bodiek sa mi občas vytvorila taká menšia zápalová vyrážka či iný typ akné. Odkedy používam tieto produkty, moja pleť nielen vyzerá ale aj je zdravšia. Táto pena by mala regulovať tvorbu mazu na pleti. Neviem posúdiť či to presne robí nakoľko moja pleť aj napriek problémom je normálna a nemám problém s tvorbou mazu na pleti. Obsahuje látky, ktoré tlmia zápal, čistia pleť, hydratujú a upokojujú pleť. Penu pohŕkam a následne aplikujem na ruku a masírujem do pleti po dobu jednej minúty následne opláchnem vodou a som si istá, že pleť je čistá. Napriek tomu, že som si čítala čo obsahuje tá pena mi vonia ako pivo, čo mi zo začiatku nelahodilo, ale postupom času si môj noštek na tú špecificky zvláštnu vôňu zvykol tak, ako na jej skvelé účinky.


Okrem týchto dvoch produktov mi zaslali dve vzorky a to vzorku telového mlieka a vzorku micelárnej vody, ktoré by som rada vyskúšala aj v plných verziách nakoľko pri mojej šikovnosti som z obalu vzorky polovicu micelárnej vody vyliala omylom a telové mlieko pritom aké bolo úžastné som minula po prvom použití všade, kde sa dalo, pretože tá vôňa nemala chybu. Mala som vôňu med a neroli. 

Zverejnenie komentára