BBeuty. Používa službu Blogger.

NOVINKY/YVES ROCHER

Opäť vás vítam pri recenzii, tentokrát s eshopom s ktorým dlhodobo spolupracujem a ktorého produkty milujem určite nielen ja ale aj vy. V rámci noviniek ktoré majú mi zaslali tieto produkty, ktoré vám dnes predstavím a snáď vás inšpirujem na kúpu cez eshop alebo v kamennej predajni. Ide o https://yves-rocher.sk/ a poslali mi dva nové rúže, štyri sprchové gély v rôznych vôňach a jeden rúž-elixír. Tak si ich poďme v skratke rovno predstaviť. 

Tekutý rúž s matným efektom

- nájdete TU
- tento rúž odkedy mi pribudol do mojej zbierky sa stal mojim favoritom a zároveň som ho zaradila do svojho bežného denného jednoduchého líčenia. Nakoľko ja matné pery milujem a ešte keď sú v prirodzene krásnom odtieni tak... Rúž nezaschne úplne do suchej, až tvrdej hmoty ale pekne zmatní ale nevysuší vaše pery čo u tekutého rúžu je väčšinou problém. Ja ho mám v odtieni 101, teda v najsvetlejšom. Tento rúž ak ste zástankyňou matný, nevysušených pier odporúčam.


Matný rúž na pery Grand Rouge

- nájdete TU
- poslednú dobu viac obľubujem tekuté a matné rúže ako tieto klasické. No samozrejme všetky produkty sa snažím otestovať a vyskúšať a ináč nebolo ani pri tomto. Zaslali mi ich dva v odtieňoch 150,152 farby sú krásne, celkom dobre pigmentované aj keď sa mi zdá, že ten tmavší trošku vynecháva, výdrž rúžu je skvelá pokiaľ nepijete a nejete akonáhle idete jesť sa dá dole, no zasa nezaschne do sucha tým pádom stačí ísť na toalety a pekne jednoducho ho pretrieť. Hodnotím ho pozitívne avšak, nebola som z neho unesená. 


Sprchovací gél Kvet mimózy & bavlna, granátové jablko a ružové korenie, Magnólia a biely čaj a Zrnká kávy

- nájdete TU
- všetky boli skvelé, krásne hydratačné, príjemne voňali a krásne penili. Na pokožke zanechali príjemný pocit hydratácie po sprche. Za mňa spomedzi všetkých vyhrala vôňa Magnólia a biely čaj a zrnká kávy. Zvyšné dva som dala do dávkovačov na mydlo a vypoužívala ich ako mydlo na ruky.


Zverejnenie komentára