BBeuty. Používa službu Blogger.

Príroda na dlani

Ako ste si všimli, poslednú dobu upriamujem svoju pozornosť na prírodnú kozmetiku a dnes som sa rozhodla vám predstaviť ďalšiu slovenskú prírodnú značku a eshop ktorý je na to zameraný. Aspoň takýmito produktami môžme na chvíľu odísť od stereotypu používania chemikálii, najmä my, ženy, ktoré sa líčime. Dnes v spolupráci s eshopom www.danai.sk sa zameriam na produkty, ktoré mi zaslali na vyskúšanie a posunutie môjho názoru na ne vám. Zaslali mi 4 produkty, ktoré som otestovala aby som vám posunula o nich informáciu, tak sa poďme spolu na ne pozrieť v riadkoch nižšie.

Aktívne uhlie s tea tree olejom

- nájdete TU
- tento produkt okrem jeho účinkov by mohol byť aj krásnym detailom v kúpeľni pre milovníčky čiernej nakoľko je krásne matné, ja mam miniatúru toho mydla a rozmýšľam o kúpe veľkého rovnako aj ľudia ktorí ho vyskúšali vďaka mne. Ako všetko čo obsahuje olej z čajovníka a uhlie aj toto mydlo je na mastnú, problematickú a aknóznu pleť či pokožku nakoľko je to mydlo. Pri používaní každé ráno alebo večer už po dobe troch dní spozorujete hojivé účinky, vysušenie vyrážok a zmiernenie zápalov, ktoré vaša pleť má. Takže tento malý zázrak ak máte problémy s pleťou je pre vás ako stvorený!  


Šumivá bomba do kúpeľa - jahoda a citrónová verbena

- nájdete TU
- milovníčky kúpeľa tieto bomby určite poznajú, bomby do kúpeľa používam pravidelne a ak patríš medzi takéto slečny aj ty skús túto. Krásne vonia aj jedna aj druhá a vo vnútri bomby sa nachádza kakaové maslo v tvare srdiečka, ktoré uvoľní po vyšumení z bomby oleje ktoré obsahuje pre dôkladnejšie relaxovanie a hydratáciu pokožky. Mne viac voňala jahoda.Nechtík s vôňou pomaranča

- nájdete TU
- hydratačné, skvelé na ruky, najmä na tie suché a nádherne vonia, síce som milovníčkou tekutých mydiel na ruky nie týchto maslových toto mydlo som si veľmi obľúbila a tá vôňa je skvelá.

Zverejnenie komentára