BBeuty. Používa službu Blogger.

Pleť a telo o ktoré sa staráš...

V spolupráci, ktorú vidíte u mňa často s eshopom https://www.rodivia.sk/ sa znovu po pauze rozbiehame a ja pre vás hneď mám pár produktov, ktoré stoja za skúšku, teda väčšina. Tentokrát mi pre zmenu zaslali viac vzoriek ako celých produktov, takže názor nebude možno veľmi objektívny, nakoľko po dvoch použitiach veľa výsledkov nie je vidno, ale pár ich je. Tak ako u mňa obstáli si práve ukážeme.

SPA JANTÁROVÉ TELOVÉ MASLO 

- nájdete TU
- limitka, ktorá stojí za vyskúšanie, čo sa mňa týka veľmi telové maslá nemusím kvôli konzistencii ale pri tomto mi to vôbec neprekážalo, jediné čo mi vadilo, že mi vydržalo jedno použitie. Krásne vôňa, skvelá hydratácia a pokožka ostane príjemne lesklá. Ja som ho použila raz po horúcom kúpeli a zanechalo skvelý pocit aj dojem, ako je vidieť podľa môjho názoru naň. Odporúčam. 


SPRCHOVÝ OLEJ SATÉN NA HOLENIE

- nájdete TU
- doslova ako satén, nielen muži ale aj ženy sa holia, či už v oblasti bikín, nôh, podpazušia a stále si zvykneme či už žiletkami alebo nevhodnými produktami pred, počas a po pokožku podráždiť holením. Olej mi prišiel ako zaujímavá vec, nakoľko ide o olej takže už to vo mne evokovalo to, že sa mi o pokožku dôkladne postará. Krásne vonia a pokožku príjemne zvláčni. Po nanesení na pokožku chĺpky zjemní, čo uľahčuje holenie. Jedinou nevýhodou je, že neviem odhadnúť postačujúce množstvo a produkt sa rýchlo míňa. Teda, pomerne rýchlejšie ako pena či gél na holenie. 
TESTER LIFTINGOVÝ MAKE-UP +35

- nájdete TU
-  make - up mne nevyhovujúci, nakoľko mám veľa mimických vrások, no nemám vek 35+ takže neviem posúdiť či to pleť zmení v tomto smere. Každopádne odtieň mi sadol, má stredné krytie a príjemne vonia. Mne to skôr pripadá ako ľahšia varianta makeupu, ktorá pleť jemne spevní a zredukuje začervenanie a urobí pekný finish. Čo sa krytia týka, veľmi dobrý nie je.


MASKA HYDRAFRESH

- nájdete TU
- maska na hydratovanie pleti, je niečo čo minimálne raz do týždňa používam na pleť nakoľko mám normálnu no občas takú pleť, že na niektorých miestach je suchá a šúpe sa. Táto maska mi pleť jemne vypla, nechala ju vláčnu a zmiernila červené zápalové miesta na pleti. 


MASKA ABSORBENT

- nájdete TU
- túto masku som vyskúšala na mamine, nakoľko ona má zmiešanú pleť, na ktorú je maska určená.
- pôsobí antibakteriálne, čistí pleť a pleť dokonale zmatní. Aj napriek tomu, že je pre zmiešanú pleť ktorú ja nemám, by som ju vyskúšala aj ja nakoľko názory maminy a moja aplikácia masky jej ma ohúrila na toľko, že tento produkt zanechal vo mne kladné dojmy. 


Okrem toho mi prišla ešte tá tubička ktorú môžte vidieť na fotke, vraj zmatňujúci make - up, no tá bola bohužiaľ prázdna. 
Zverejnenie komentára