BBeuty. Používa službu Blogger.

Bez rúžu ani na krok.

Aj vy to tak máte? Každá žena je svojská, prirodzene samozrejme najkrajšia, ale podľa mňa žena, ktorá nosí rúž ukazuje svojmu okoliu svoju hrdosť na ženské pohlavie, svoju autenticitu, sebestačnosť. Farbou rúžu svoju výraznosť a odvahu a aj o tom sa budeme dnes rozprávať. Teda o tom, budú dnešné riadky. Vďaka instagramu, ktorý teraz fičí z každej strany a 80% populácie sveta ho podľa mňa má, som objavila nový slovenský e-shop zameraný na kozmetiku. Konkrétne dekoratívnu kozmetiku. V spolupráci s e-shopom https://www.michaelstore.sk/ mi zaslali rúž, značky, ktorú som doposiaľ nezahliadla u žiadnej blogerky, vlogerky - skrátka nikde. Ako u mňa obstál sa dozviete v riadkoch nižšie. Dúfam, že článok sa vám bude páčiť a ak mi necháte nejaký komentár tak vám pošlem kód na zľavu 5€ v tomto e-shope. ♥♥

MILLION DOLLAR LIPS - tekutý matný rúž (2)

- nájdete TU
- tak na úvod informačne, ide o rúž v odtieni číslo 2 aj keď v porovnaní s ilustračnou fotkou na e-shope jeho farba je oveľa výraznejšia a tmavšia ako na obrázku. Ide o rúž značky WIBO z ktorej sa mi na ich stránke páči veľmi veľa produktov a spomedzi ich širokej ponuky, ma táto značka láka najviac. 
- rúž som si dala ráno okolo 7:00 bez ceruzky, bez podkladu aby som otestovala jeho schopnosti a bola som celkom spokojná. Rúž príjemne vonia a krásne sa nanáša. Nie je problém ani s jeho navrstvením. Trošičku sa rozpíja takže na budúce ho už použijem s konturovacou ceruzou.  Pigmentácia je taktiež veľmi dobrá. Zaschne príjemne do matna veľmi rýchlo a vôbec nelepí pery. Výdrž rúžu je dlhá, večer okolo 20:00 som si ho dávala dole a stále pekne držal. Pri jedení sa trošku vyje, ale nie je to také výrazné ako pri niektorých rúžoch. Ak hľadáte výrazný rúž ktorý vydrží odporúčam jednoznačne tento.

Zverejnenie komentára